Home / O škole

Sme s vami už od roku 2007.

Jazyková škola English is Easy vznikla v roku 2007 na základe rastúceho dopytu po jazykových kurzoch, kde je viac pozornosti venovanej najmä rozprávaniu. Naše krédo od samého začiatku je „Menej gramatiky, viac rozprávania. V roku 2007 sme sídlili na Zlatovskej ulici. Zhruba po roku a pól sme sa presťahovali do centra mesta vzhľadom k potrebe viacerých učební. Aby sme našim klientom a študentom priniesli ešte viac pohodlia a príjemných chvíľ strávených pri výučbe jazykov, v apríli 2011 sme sa presťahovali do príjemného prostredia rodinného domu, ktorý podčiarkuje príjemnú atmosféru jazykovej školy.

Naša filozofia

Menej gramatiky a viac rozprávania.

Myslíme si, že už bolo dosť námahy a nekonečných hodín strávených nad gramatikou a nudnými cvičeniami z angličtiny, ktoré rýchlo vypadnú z hlavy. Naším cieľom je naučiť Vás rozprávať po anglicky a nebáť sa všedných situácií. Pomocou efektívnych modelových situácií Vám v našej jazykovej škole ukážeme hravý spôsob, ktorý Vás bude baviť a učenie Vám pôjde jednoducho EASY. Kladieme dôraz na výber kvalitných lektorov a držíme sa pravidla „menej gramatiky a viac rozprávania“. Veríme, že individuálny prístup a starostlivosť o zákazníka prispeje aj k Vašej spokojnosti.

Príjemné prostredie

V našej jazykovej škole na vás čaká príjemné, až rodinné prostredie, ktoré si určite zamilujete. V lete vám ponúkame možnosť študovať v garden classroom na terase. V zime určite oceníte atmosféru práskajúceho krbu, pri šálke kvalitnej kávy alebo horúceho čaju.