Kurzy pre firmy

Home / Kurzy pre firmy
 • Cenová ponuka

  Na základe Vašich predbežných požiadaviek na výučbu Vám vypracujeme cenovú ponuku. Pre správne vypracovanie ponuky je dôležité z Vašej strany vedieť frekvenciu výučby, počet skupín, poprípadne individuálnych kurzov, typ angličtiny (všeobecná, obchodná, technická…) a približné časy a dni výučby. Ponuka bude neskôr upresnená na základe jazykového auditu.

 • Jazykový audit

  Pred samotným začatím kurzov a vytvorením cenovej ponuky je dôležité vedieť aké sú reálne potreby jazykového vzdelávania, zistiť jazykovú úroveň, a navrhnúť frekvenciu, rozsah a obsah samotnej výučby. Na základe písomného a ústneho testovania študentov následne zoradíme do skupín, prípadne navrhneme individuálnu výučbu.

   

 • Ukážková hodina

  Naša jazyková škola Vám ponúka bezplatnú ukážkovú hodinu s lektorom/lektorkou, ktorí búdú priamo u Vás vo firme vyučovať. Takýmto spôsobom môžete spoznať osobnosť lektora a spôsob výučby aby ste si urobili lepšiu predstavu čo môžete od hodín očakávať.

 • Samotná výučba

  Máme radosť, že ste sa rozhodli pre našu jazykovú školu. Prichádza doľaďovanie skupiniek a samotná výučba.

 • Pravidelné testovanie a feedback

  Pre kontrolu kvality samotnej výučby je veľmi dôležitý feedback. Pre samotných študentov, lektora/lektorku a v neposlednom rade aj HR managera. Sme otvorení komunikácii a vieme flexibilne reagovať, takže akékoľvek požadované zmeny vieme veľmi rýchlo premietnuť do samotného procesu výučby.

Máme záujem o firemné kurzy

  Odoslaním vyplneného formulára súhlasíte so spracovaním a uchovaním osobných údajov uvedených vo formulári v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a v súlade so zák.č. 18/2018 Z.z., zákon o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Súhlas dávate spoločnosti Jazyková škola English is Easy, s.r.o. pre marketingové účely a pre účely vybavenia požiadavky zaslanej vo formulári. Súhlas je daný na dobu neurčitú a je možné ho kedykoľvek písomne odvolať zaslaním žiadosti na e-mailovú adresu office@eie.sk.