Online kurzy

Home / Online kurzy

Online kurzy sú v súčasnej situácii, keď svet bojuje s koronavírusom, jednou z mála možností ako stále ostať v kontakte s jazykom a  sú určené pre všetky vekové kategórie. Pri online kurzoch využívame viaceré platformy ako sú napríklad MS Teams, Skype, Messenger, Webex, Facetime a podobne.

S online výučbou máme viac ako 7 ročné skúsensti, kedže niektorí z našich klientov túto formu preferovali už aj v minulosti a používajú ju do dnes.

Lektorka, alebo lektor využíva materiály a učebnice, kroré bežne používame pri štandardnej výučbe, alebo študentom rozpošle materiály online.

Pre existujúcich klientov jazykovej školy sú online kurzy ponúkané ako náhrada ich štandardných kurzov. Ak máte záujem pridať sa aj vy, prosím kontaktujte nás cez uvedený prihlasovací formulár, e-mailom office@eie.sk alebo priamo telefonicky na 0903 266 970 alebo 0905 308 807.

Prihlasovací formulár

    Odoslaním vyplneného formulára súhlasíte so spracovaním a uchovaním osobných údajov uvedených vo formulári v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a v súlade so zák.č. 18/2018 Z.z., zákon o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Súhlas dávate spoločnosti Jazyková škola English is Easy, s.r.o. pre marketingové účely a pre účely vybavenia požiadavky zaslanej vo formulári. Súhlas je daný na dobu neurčitú a je možné ho kedykoľvek písomne odvolať zaslaním žiadosti na e-mailovú adresu office@eie.sk.