FAQ

Home / FAQ

FAQ – Často pýtané otázky

0 Študentov
0 Otvorených kurzov
0 Učiteľov
0 Firemných klientov

Vy sa pýtate, my odpovedáme…

Je to jednoduché. Na kurzy je možné prihlásiť sa buď telefonicky na čísle 0903 266 970 / 0905 308 807, alebo zaslaním e-mailu, v ktorom uvediete o aký kurz máte záujem. Na základe e-mailu Vás budeme kontaktovať a poskytneme Vám aktuálne informácie ohľadom daného kurzu.

Nie. Náš systém je založený na interaktívnej forme výučby, kde kladieme hlavný dôraz na komunikáciu. Nudné gramatické cvičenia často ľudí odrádzajú od výučby cudzieho jazyka. A preto sa v English is Easy snažíme gramatický výklad zjednodušiť pomocou príkladov a venovať sa viac prekonaniu strachu z rozprávania.

Treba si uvedomiť, že nik nespadol z neba učený a ako už bolo spomenuté v predchádzajúcom príspevku je podstatné niečo povedať, aj keby veta mala obsahovať malú chybu. Ak budete nad anglickým prekladom rozmýšľať príliš dlho, reakcia na otázku sa môže stať bezpredmetnou. A preto sa netreba báť rozprávať po anglicky, pretože sme tu od toho, aby sme Vás opravili a naučili niečo nové.

Veríme, že zákazník je náš pán a preto kladieme dôraz na kvalitu výučby a výber kvalitných lektorov. Ak by sa predsa len stalo, že by ste bol nespokojný alebo by ste musel z nejakého iného vážneho dôvodu ukončiť návštevu nášho kurzu, garantujeme Vám vrátenie finančných prostriedkov nasledovne: Ak sa rozhodnete ukončiť návštevu kurzu do 4 vyučovacích hodín od začatia dostanete späť 80% zaplatenej ceny kurzu . Ak ukončíte kurz do šiestich vyučovacích hodín ešte stále máte nárok na vrátenie 50% ceny. Po tejto dobe nie je možný návrat finančných prostriedkov vzhľadom k minimálnemu počtu ľudí v skupine.

Áno. Naše firemné kurzy sú určené priamo pre Vás. V dnešnej dobe sa s takouto požiadavkou stretávame čoraz častejšie. Dokážeme sa plne prispôsobiť potrebám Vašej firmy a “ušiť“ Vám kurz priamo na mieru. Veríme, že investícia do vzdelania vlastných zamestnancov je veľmi dôležitá, pretože správni zamestnanci sú najsilnejším aktívom spoločnosti. Firemné kurzy ponúkajú možnosť kurzov priamo vo Vašej firme alebo v pobočke spoločnosti Jazyková škola English is Easy v Trenčíne.

Samozrejme, naši lektori sú priam povinní komunikovať s Vami a nájsť spoločnú cestu k výučbe, ktorá bude mať pre Vás zmysel. Inými slovami, vždy je len vecou dohody, akým témam sa budete v kurze venovať.

Potrebujete viac informácií?

    Odoslaním vyplneného formulára súhlasíte so spracovaním a uchovaním osobných údajov uvedených vo formulári v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a v súlade so zák.č. 18/2018 Z.z., zákon o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Súhlas dávate spoločnosti Jazyková škola English is Easy, s.r.o. pre marketingové účely a pre účely vybavenia požiadavky zaslanej vo formulári. Súhlas je daný na dobu neurčitú a je možné ho kedykoľvek písomne odvolať zaslaním žiadosti na e-mailovú adresu office@eie.sk.