Letné tábory 2020

Home / Letné tábory 2020
TÁBOR BUDE AJ TENTO ROK!
Tak teda predsa – aj tento rok sa v našej jazykovej škole uskutoční už 13. ročník DENNÝCH ANGLICKÝCH LETNÝCH TÁBOROV pre deti a teenagerov. Počas týchto letných prázdnin chystáme 3 turnusy – tak veríme že termíny sadnú a situácia sa bude aj naďalej vyvíjať pozitívne, a všetko zvládneme.
Stále čakáme na hygienické usmernenia ( počet detí, hygienické požiadavky na program…), takže presný program táborov Vám ešte upresníme. Avšak, určite sa deti môžu tešiť na plnohodnotne strávený čas s kamarátmi, angličtinou – a kopou zábavy ako každý rok.
Ak budete mať záujem, neváhajte prihlásiť svoje dieťa čo najskôr, aby ste si zaistili miesto. Max. počet detí v jednom turnuse je 20. Ak nám z hygienických a epidemiologických dôvodov obmedzia počet, deti budú príjmané podľa poradia dátumu prihlásenia. A v prípade, že sa epidemiologická situácia opäť zhorší, všetky peniaze (bez storno poplatku) budú vrátené rodičom späť na bankový účet.
 
Na prihlásenie – pošlite e-mail s prejavením záujmu na adresu: office@eie.sk alebo kliknite na formulár vyššie – a my Vám obratom zašleme informáciu, či v turnuse je voľné miesto.  Ak áno, rovno Vám pošleme aj KARTU DIEŤAŤA a informácie o platbe. Kartu dieťaťa vyplníte a pošlete znova na email. Prihlásenie na tábor považujeme za záväzné až po zaplatení.
CENA TÁBORA JE: 119 EUR ( v cene je zahrnutá denná výučba anglického jazyka v skupinách podľa úrovní a všetky materiály k výučbe, celodenná strava- desiata, obed v reštaurácii – ak to bude možné, olovrant, pitný režim, cestovné, vstupné poplatky, darčeky pre deti… a pod.)
DÁTUMY:
1. turnus: 20. – 24. júl, 2020 – Movie Academy
2. turnus: 27.- 31. júl, 2020 – Detectives
3. turnus: 10. – 14. august, 2020 – Adventure Camp
 
Každý jeden táborvý týždeň bude nabitý zaujímavými aktivitami, ktoré nás osviežia v horúce letné dni. Dúfame, že ani tento rok nebude chýbať naša obľúbená laser aréna, tarzania, jazda na koníkoch, plavba na dračích lodiach, či natáčanie táborového filmu…
Každoročne deti v tábore prespávajú jednu noc – avšak v súčasnej situácii to zatiaľ nepridávame do programu. Ak nám to bude umožnené v našich podmienkach – tak samozrejme by sme pridali aj naše nočné dobrodružstvo!
Dúfame, že Vás aj tohtoročná ponuka zaujala a uvidíme sa s Vami a deťmi čoskoro.
V prípade akýchkoľvek ďalších otázok ma prosím kontaktujte telefonicky na 0905 308 807, alebo emailom na office@eie.sk

Galéria

Videá z letného táboru