Letné tábory 2019

Home / Letné tábory 2019

Milí rodičia, deti, kamaráti 🙂

aj tento rok pripravujeme už 12 ročník DENNÝCH ANGLICKÝCH LETNÝCH TÁBOROV pre deti a teenagerov. Počas týchto letných prázdnin chystáme 2 turnusy. Veríme že vás potešíme novými a zaujímavými témami, ktoré vás znova oslovia.

Ak budete mať záujem, neváhajte prihlásiť svoje dieťa čo najskôr, aby ste si zaistili miesto. Stačí, ak pošlete e-mail s prejavením záujmu na adresu: office@eie.sk alebo priamo cez prihlasovací formulár a my Vám zašleme KARTU DIEŤAŤA, ktorú vyplníte a pošlete naspäť –  po zaplatení tábora považujeme prihlásenie za záväzné.

CENA TÁBORA JE: 109 EUR ( v cene je zahrnutá denná výučba anglického jazyka a všetky materiály k výučbe, strava – desiata, obed v reštaurácii, olovrant, pitný režim, cestovné, vstupné poplatky, darčeky, nocľah za 1 noc v tábore a vtedy večeru a raňajky…)

DÁTUMY:

1. Turnus: 15. – 19. júl,  2019 – CESTOVANIE V ČASE
(vhodné pre deti od 6 rokov)

Tento táborový týždeň bude nabitý zaujímavými aktivitami, ktoré nás osviežia v horúce letné dni. Každý deň vyrazíme za iným dobrodružstvom v rámci Trenčína, a budeme cestovať v čase od minulosti cez prítomnosť až do ďalekej budúcnosti 🙂 Nebude chýbať obľúbená Laser aréna, ani jazda na koni. Taktiež nevynecháme ani obľúbenú tvorba pamätného filmu.
Ukážky našej práce:
https://www.youtube.com/watch?v=oSaKAX7AZcg
https://www.youtube.com/watch?v=ikABDGkFtuI
https://www.youtube.com/watch?v=-LU2EctgfbU

A mnoho mnoho ďalších aktivít na plnohodnotne strávený čas. Úplnou samozrejmosťou je každodenná výučba angličtiny, kde sa deti hravou formou učia v doobedňajších časoch slovká a frázy, ktoré v poobedných aktivitách reálne využívajú a tým si ich aj ľahšie zapamätajú.
V tomto turnusu deti prespia jednu noc v škole, kde ich čaká skvelá večerná zábava a určite si to opäť užijeme.

2. Turnus: 29. júl – 2. august, 2019 – CESTA OKOLO SVETA
(vhodné pre deti od 6 rokov)

V tomto turnuse nás čaká samá zábava, a spolu sa prostredníctvom hier a fantázie pustíme do cesty okolo sveta. Každý deň bude venovaný inému kontinentu. Napríklad k Amerike nepochybne patrí divoký západ – takže s deťmi strávime celý jeden deň na konskej farme a deti sa budú môcť povoziť na koníkoch. Alebo sa deti zahrajú na život v pralese a naučia sa loziť po lanách v korunách stromov v Tarzánii, alebo strielať z luku. Tiež deti strávia jednu noc v tábore, kde na nich opäť bude čakať zábavné prekvapenie.
Absolútnou samozrejmosťou je denná výučba angličtiny, veľa nových slovíčok a fráz, projektov i nakrúcanie filmu. Nuda tu určite nehrozí!

Dúfame, že Vás tohtoročná ponuka zaujala a tešíme sa na stretnutie s Vami a Vašimi deťmi už o pár mesiacov.

Galéria

Videá z letného táboru